Новини

Збори співвласників!

УК
✅Шановні мешканці ЖК "Петропавлівський" у відповідності до ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Управитель багатоквартирних будинків №28А та №30А по вул. Борщагівській у с. Петропавлівська Борщагівка, ТОВ «ЖЕО Петропавлівська Експлуатуюча Компанія» (надалі – ТОВ «ЖЕО ПЕК») повідомляє Вас про проведення загальних зборів співвласників багатоквартирних будинків ЖК «Петропавлівський» для обговорення звіту Управителя про виконання кошторису витрат за попередній рік, затвердження нового кошторису витрат на поточний та наступний рік та обговорення інших організаційних питань порядку денного.
Дата проведення Зборів – 18 липня 2020 року.
Місце проведення Зборів –ЖК "Петропавлівський", біля дитячого майданчику
Час проведення Зборів – 19 год. 00 хв..

✅Порядок денний:
1. Звіт Управителя багатоквартирних будинків з витрат на утримання багатоквартирних будинків за 2019 рік.
2. Звіт по роботі з боржниками.
3. Доповідь по питанню охорони, представлення варіантів охорони на комплексі.
4. Затвердження нового кошторису витрат на обслуговування багатоквартирних будинків ЖК «Петропавлівський» та прибудинкової території.
5. Обговорення питання лівневідводу з дахів для запобігання прискорення зносу будинків та вирішення питання замокання підземної частини комплексу.
6. Порядок взаємодії з власниками приміщень та зворотній зв'язок.
7. Обговорення послуг, пропозиції щодо покращення сервісу.
8.Питання оформлення земельної ділянки.

✅Додаткова інформація:
Згідно п.2 част.1 ст.6 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» співвласники мають право брати участь в управлінні багатоквартирним будинком особисто або через представника (за дорученням у відповідності до вимог Цивільного кодексу України).
При собі мати паспорт (або інше посвідчення особи), для представників доручення (оригінал та копію), документ на право власності на квартиру на/або нежитлове приміщення (Свідоцтво, Договір купівлі-продажу або інше).
За умов карантину просимо, мати при собі захисні маски та дотримуватись дистанціїї півтора метра між учасниками заходу.
✅За додатковою інформацією та пропозиціями звертатись за тел.:
(044) 406-59-49; 406-59-50; email: petrop-mail@ukr.net

✅З повагою,
УК «Петропавлівський»
«26» червня 2020 р.